Україна, Київ, вул. Краківська, 5
Розклад роботи:
Пн–Пт: 9.30 – 20.30
Записатися
096 455 17 53
  • 096 455 17 53
  • 095 340 40 65
  • 063 267 90 27

ПРОЕКТ “ОСВІТА В ПОЛЬЩІ”

 ДОПОМОЖЕМО ВИБРАТИ ХОРОШИЙ ВНЗ ТА ПРОКОНСУЛЬТУЄМО З ІНШИХ ПИТАНЬ, ЯКІ У ВАС ВИНИКНУТЬ ПРОТЯГОМ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ. ЦЬОГО РОКУ ВСТУПИШ САМЕ ТИ!

ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ ТА ІНШІ ФОРМАЛЬНОСТІ НЕ БУДУТЬ ВІДВОЛІКАТИ ВАС ВІД ПІДГОТОВКИ ДО ДЕРЖАВНИХ ІСПИТІВ ЧИ ЗАХИСТУ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ. ВИ ПІКЛУЄТЕСЬ ПРО ГАРНІ РЕЗУЛЬТАТИ В НАВЧАННІ, А МИ ПОДБАЄМО ПРО ВАШУ МАЙБУТНЮ ОСВІТУ В ПОЛЬЩІ!

Що ми пропонуємо?

З-посеред великої пропозиції вишів ми вибрали ті, що знаходяться в містах, які вважаються культурними, туристичними, промисловими чи бізнесовими осередками Польщі. Гадаємо, навчання в таких містах дає студентам більше можливостей працевлаштування, набуття професійного досвіду, а водночас дозволяє цікаво проводити вільний час, брати участь в культурних заходах чи подіях, які відбуваються в місті.

При виборі ВНЗ, з якими ми співпрацюємо, важливим критерієм для нас є їхня позиція в рейтингах навчальних закладів Польщі, а також думки студентів, які ретельно вивчаємо на польських форумах.

Однак в своєму проекті «Освіта в Польщі» не обмежуємося лише нашою пропозицією. Якщо Ви маєте свої побажання і хочете вступити до вибраного Вами університету – це не проблема. З радістю підтримаємо Ваш вибір та підготуємо всі документи згідно з вимогами Вашого університету!

Підготовка до вступу!

1

Ми допоможемо вирішити всі паперові і юридичні питання.

2

Ми підготуємо тебе до вступу зі спеціальною лексикою.

3

Наш центр готує найбільшу кількість успішно вступаючих з першої спроби.

  • Приєднуйтеся до нашого проекту «Освіта в Польщі»!
  • Якісно проконсультуємо та розвіємо всі Ваші сумніви щодо вибору ВНЗ!
  • У нас все дуже просто, чесно, без прихованих платежів!
  • Учасникам наших курсів надаємо знижку на оформлення документів у розмірі 20%!

Схожі дописи