Україна, Київ, вул. Краківська, 5
Розклад роботи:
Пн–Пт: 9.30 – 20.30
Записатися
096 455 17 53
  • 096 455 17 53
  • 095 340 40 65
  • 063 267 90 27

НАШІ ВИКЛАДАЧІ

     Я випускниця Ягеллонського університету у Кракові, магістр української філології, літературознавець, перекладач. У 2012 році почала працювати як вчитель польської мови, викладаючи в Школі польської національної меншини у Золочеві (Львівська область). Пізніше викладала польську в приватній школі “Коперник” і Гімназії “Пріоритет” в Києві, та працювала репетитором для компанії Mobile Language у Варшаві. Зараз працюю в Центрі вивчення польської мови та культури “Польська в Києві”. Крім вчительської практики в мене є досвід працівника краківського NGO, Інституту Східних Ініціатив, де займалася організацією культурних і наукових заходів, зокрема проектами обміну молоддю з таких країн як Україна, Польща, Італія, Литва, Грузія, Казахстан.

    Люблю подорожі країнами східної Європи, українську літературу й музику і перед усім – свою роботу, тому що навчання це – не тільки передавання знань учням, але й діалог з ними; обмін думками, ідеями, енергією; знайомства з чудовими людьми і їхніми історіями.

 Я випускниця факультету теології та філософії Папської теологічної академії в Кракові (нині Університет Івана Павла ІІ), аспірантка Інституту релігієзнавства Яґеллонського університету в Кракові, член Товариства Східна перспектива та Польського релігієзнавчого товариства.

Авторка більше 100 наукових публікацій та перекладів з польської, англійської, російської та французької мов, зокрема книг “Історія релігієзнавства в Польщі” Генрика Гофмана та “Онтології” Владислава Стружевського). Маю багаторічний викладацький досвід. Викладала філософію релігії та була науковим секретарем в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві (2006-2012). Журналістка та організаторка соціально-культурних проектів.

Польську мову знаю ще з дитинства, оскільки моя рідня має польське коріння. Свої знання вдосконалила завдяки діяльності в римо-католицькій Церкві та навчанні в Польщі. Зараз володію польською на рівні носія мови. Польську мову я почала викладати ще 1995 році. Давала приватні уроки з польської та італійської мов, а також української для поляків. З 2014 року працюю лектором польської мови.

Зволінський Войцех Станіславович, випускник філологічного факультету Ягеллонського університету, магістр слов’янської філології за спеціальністю «чеська мова і література», дипломований викладач польської мови як іноземної, перекладач з польської, російської, чеської та української мов. Після закінчення університету в 2002 р. переїхав в Україну. У 2002-2012 рр. працював викладачем польської мови за дорученням Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща; спочатку в Запорізькому національному університеті (2002-2007), потім у Чорноморському державному університеті ім. П. Могили в Миколаєві (2007-2012). Крім викладацької роботи займався співпрацею з польськими національними організаціями, зокрема з Запорізькою обласною спілкою поляків ім. А. Міцкевича та Товариством поляків у Миколаєві. Був також координатором програми українсько-польських студентських міжуніверситетських обмінів. З 2013 р. живу в Києві. Працюю на посаді старшого викладача кафедри української мови, літератури і культури Факультету лінгвістики НТУУ «КПІ» та веду курси польської мови в Інституті післядипломної освіти цього ж університету. Крім того, працюю викладачем і перекладачем в Центрі вивчення польської мови та культури “Польська в Києві”. Є автором декількох статей, присвячених питанням т.зв. міжмовної омонімії в словянських мовах і викладання польської мови як іноземної, зокрема її вивчення в Україні та навчального посібника «Практикум з граматики польської мови. Іменні частини мови та прислівники». Крім рідної польської, володію російською, українською, чеською, словацькою та білоруською мовами. Цікавлюся слов’янським мовознавством, люблю подорожувати, обожнюю тварин. Із задоволенням знайомлюся з новими людьми – мабуть тому вибрав професію викладача.