Курси польської мови в Києві -> Актуальний набір

Актуальний набір

Не встигли ще записатися на курси? Маєте шанс почати навчання ще цього року. Відкриваємо набір на групи А1, А2 та Б1!

РІВЕНЬ А1 (32 заняття по 90 хвилин)

Вартість 2800

У вартість курсів входить підручник+робочий зошит, а також можливість безкоштовно відвідувати розмовний клуб або інші факультативні заняття, які проводяться нашим Центром.

При здійсненні оплати одним платежем надається 5% знижки!

Група

Термін

Дні тижня

Година

Вечірні групи:

 

 

 

 

  18.04. - 04.07/2017

вівторок, четвер

субота

18.15 - 19.45

9.30 - 11.00

 

 

КУРСИ ЗІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЮ ТЕРМІНОЛОГІЄЮ:

МАТЕМАТИКА, ФІЗИКА, БІОЛОГІЯ,ХІМІЯ

 

Виходячи назустріч всім вступникам, якім потрібно складати іспити з математики, фізики, хімії чи біології, наш Центр пропонує курси польської мови зі спеціалізованою лексикою. Курси можуть зацікавити всіх, хто здає іспити у Варшавську політехніку та іспити в Польському Консульстві для отримання стипендії від уряду Польщі. Але не тільки! Заняття радимо пройти абітурієнтам, котрі планують навчання на факультетах точних чи природничих наук. Знання принаймні базової лексики з вибраної спеціальності дозволить Вам впевненіше почувати себе на заняттях в Польщі і допоможе розуміти лекції уже з самого початку навчального року. А термінологія дійсно відрізняється!

Що пропонуємо?

Наші викладачі – це філологи, отже їх завдання буде полягати не в тому, щоб пояснювати складні питання у даній галузі знань. Вони допоможуть Вам створити словник базової термінології, завдяки чому Ви навчитеся розуміти завдання, які доведеться вирішувати на іспитах.

Як проходитимуть заняття?

Умовою участі в курсах є наявність сертифікату знання польської мови щонайменше рівня А2. На уроках не будемо приділяти уваги граматиці, ні загальній лексиці. Програма занять передбачає 28 уроків по 1,5 години: 7 з математики, 7 з фізики, 7 з хімії та 7 з біології.  2 заняття з кожної тематики будуть введенням у дану галузь знань, а 5 призначено для вирішення випускних тестів польських середніх шкіл. Під час роботи з тестами матимете можливість ознайомитися з термінологією, використати нову лексику на практиці, пояснюючи, яким чином ви вирішили дане завдання (викладач буде слідкувати за правильністю мови) та перевірити свої знання у даній науці, адже до кожного завдання додаватимуться варіанти правильної відповіді. 

Заняття поділені на 4 модулі: математичний (з 04.04.17 до 25.04.17), фізичний (з 27.04. до 18.05), біологічний (з 23.05. до 08.06) та хімічний (з 13.06. до 04.07). Надаємо Вам можливість вибрати потрібний модуль, однак умовою відвідування занять є запис щонайменше на 2 модулі.

 

Спеціалізована лексика

/24 занятя по 90 хвилин/

Вартість 2 400

Оплата здійснюється одним платежем. При участі у всіх модулях курсів – учаснику надається 5% знижки.

Вартість навчання на двох рівнях – 1200 гривень (одноразово).

Група:

Термін:

Дні тижня

Час

Вечірня

     

Стандарт:

11.04.17 – 04.07.2017

вівторок, четвер

16.45-18.15

 

Учасникам курсів надається право на:
15% знижки при оформленні та подачі документів у польські ВНЗ за програмою Центру  «Освіта в Польщі» ;

безкоштовне відвідування факультативних занять (на рівнях А1/А2 – фонетика, орфографія та описова граматика польської мови, на рівні Б1/ Б2 – спеціалізована лексика польської мови: математика, фізика, хімія, біологія);

безкоштовне відвідування розмовного клубу, який відбуватиметься по неділях (покази видатних польських фільмів з обговоренням стрічки після перегляду польською мовою разом із лектором, зустрічі з цікавими людьми та гостями з Польщі, під час яких дізнаєтеся багато цікавого про історію та культуру Польщі; пікніки, чаювання, кавування та ігри з можливістю спілкуватись польською мовою у невимушеній та дружній атмосфері);

безкоштовну або зі знижкою 50% участь у екскурсіях польськими місцями Києва (анонси в розділі новини).

ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ КУРСІВ ВИДАЄТЬСЯ СЕРТИФІКАТ!