Уроки польської мови

Групове вивчення іноземної мови, безумовно, має свої переваги, проте у зв’язку з роботою, великим навантаженням в університеті чи іншими часовими обмеженнями не всі можуть регулярно відвідувати заняття у визначені дні та години.

Отже, Центр «Польська в Києві» пропонує індивідуальні уроки польської мови, графік та інтенсивність яких Ви зможете підібрати в залежності від своїх потреб та можливостей. Заняття ведуть носії мови, досвідчені викладачі

Вони допоможуть оволодіти загальними мовними навиками, а за необхідності відкоригують програму занять  згідно з поставленою Вами метою вивчення польської: отримання Карти поляка, вступ до університету (лексика пов’язана з Вашою спеціальністю), працевлаштування в Польщі чи просто ознайомлення з культурою, традиціями й мовою нашої країни.

Під час навчання розвиваються всі мовні компетенції: письмо, сприйняття тексту на слух, спілкування. На уроках, крім базового підручника, використовуються матеріали з численних посібників, а також власні напрацювання репетиторів, розроблені на базі друкованих актуальних інтернет видань та відеозаписів з новинами та інформацією про сучасну Польщу.

Графік занять узгоджується за вказаними на сайті телефонами.

Стоимость обучения:

1 людина

230-270
грн/90 хв.

1 заняття/тиждень – 280 грн
2-3 занять/тиждень – 250 грн
4-5 занять/тиждень – 230 грн
2 людини

330-370
грн/90 хв.

1 заняття/тиждень – 370 грн
2-3 занять/тиждень – 350 грн
4-5 занять/тиждень – 330 грн
3 людини

430-470
грн/90 хв.

1 заняття/тиждень – 470 грн
2-3 занять/тиждень – 450 грн
4-5 занять/тиждень – 430 грн

Акція! При оплаті 8 занять надається 5% знижки.

Умови індивідуального вивчення польської мови: 

1.    Графік і кількість занять на тиждень обговорюється з викладачем.

2.    Оплата проводиться за 4 заняття наперед.

3.    Заняття може бути перенесене на інший термін за умови попередження викладача принаймні за день до запланованого уроку.

4.    Заняття, відмінене в той самий день оплачується в повному розмірі.

5.    Оплачені 4 заняття слід використати протягом 5 тижнів, якщо Ви займаєтеся 1 раз на тиждень, 6 тижнів у випадку занять 2 рази на тиждень та 3 тижнів при більш інтенсивному графіку навчання.  За відсутність на заняттях у вказані вище строки кошти не повертаються за винятком поважних причин: хвороба чи заздалегідь запланована поїздка.