ЧОМУ У НАС ВАРТО ВЧИТИСЯ

Методика викладання польської мови у нашому Центрі базується на комунікаційний підхід. Увага акцентується на комунікативних функціях мови, яким підпорядковується лексика та граматичні структури. Уроки проводяться виключно польською мовою, завдяки чому курсанти зразу починають сприймати текст на слух. Уже на перших заняттях складають міні діалоги, вчаться вести телефонну розмову, а далі передавати інформацію, переказувати текст, готують реферати на задану або вибрану тему та беруть участь у мінідискусіях. Також за допомогою різноманітних вправ розвивається компетенція письма. У процесі навчання активно використовуються аудіо- та відеозаписи.

Заняття проводяться на матеріалах опрацьованих з думкою про україно- та російськомовних курсантів. Польська, українська та російська близькі, тому досить займатися місяць, щоб легко читати тексти та розуміти усну мову. Це часто призводить до хибного висновку: я опанував польську! Тимчасом слід пам’ятати – розуміти не означає говорити. Для того, щоб правильно й вільно висловлюватися потрібно заучувати слова та граматику з урахуванням всіх тонкощів та розбіжностей споріднених мов. Вони можуть здаватися дрібничками, а насправді дуже важливі. Отже, пропонуємо нашим слухачам спеціально підібрані тексти, в яких звертається увага на фонетичні ошит – zeszyt, дощ – deszcz, крапка – kropka/ та семантичні деталі. Дізнаєтеся, наприклад, що «tania odzież» – це зовсім не ім’я та прізвище, а просто дешевий одяг, виявиться, що у поляків стіл може стояти на дивані, (бо «dywan» – це килим), чаю у Польщі ніяк не вип’єте з чашки, адже «czaszka» то череп, а «żabka» – ласкаве звертання до дівчини.

До кожного уроку додається список лексики, обов’язкової для вивчення.  Крім того, відпрацьовуються граматичні конструкції, які відрізняються у польській, українській та російські мовах.

Через кожних п’ять занять курсанти пишуть тести, підготовка до яких змушує повторювати й закріплювати пройдену тематику. На завершення курсу відбувається письмовий та усний іспит. Далі можна продовжувати навчання або отримати сертифікат про участь у курсі та засвідчення знання мови на даному рівні.

Проте головне – Ваше бажання вчитися та хороший настрій. А ми докладемо максимум зусиль, щоб навчання було приємним, цікавим та приносило Вам задоволення!

Заняття ведуть носії мови

їхні знання та креативність допоможуть Вам легко засвоїти польську на найвищому рівні!

Цікаві матеріали

використовуємо сучасні підручники, розроблені згідно з найновішою методикою вивчення іноземних мов, а також аудіо- та відеозаписи.

У ціну курсів враховані навчальні матеріали

все необхідне для занять отримаєте безплатно. Від Вас чекаємо тільки наполегливості та виконання наших рекомендацій.

Курси  тривають аж 64 академічні години

маємо час на перевірку домашнього завдання, детальне пояснення граматичних проблем, закріплення пройденого матеріалу та спілкування. У нас Ви навчитеся не тільки розуміти польську, але й говорити!

4 контрольні на кожному рівні навчання

не дамо Вам розслабитися! Постійно перевіряємо Ваші знання, допомагаємо виправити помилки та надолужити незасвоєну Вами тематику.

Кожен слухач має право на безплатні консультації

не зрозуміли чогось на уроках — зможете все з’ясувати індивідуально у зручний для Вас та викладача час.

Бібліотека

у нашому Центрі можете почитати або позичити книжки, журнали й DVD диски та самостійно розвивати свої знання з польської мови та культури.

Сертифікат

після успішної здачі письмового та усного іспитів Ви отримуєте сертифікат, який засвідчує Ваше знання польської.

Наші курси для тих, хто справді хоче вивчити польську

найважливішим для нас є якісне навчання. Пам’ятайте, що для цього необхідна Ваша активна участь та самостійна робота вдома. Без цього оволодіти мовою та отримати сертифікат неможливо.

Курси польської мови в Польщі

після закінчення навчання у нашому Центрі Ви маєте можливість вдосконалювати польську у Польщі. Порадимо школу, з якою ми співпрацюємо та безкоштовно посприяємо в оформленні всіх необхідних документів.