Україна, Київ, вул. Краківська, 5
Розклад роботи:
Пн–Пт: 9.30 – 20.30
Записатися
096 455 17 53
  • 096 455 17 53
  • 095 340 40 65
  • 063 267 90 27
Poznań (1)

Познань – це одне з найстаріших польських міст, символом якого є  два козлики. За легендою познанській воєвода під час учти у зв’язку з відновленням міської Ратуші після пожежі, побачив на ній двох маленьких козликів, які буцаються. Це видовище його настільки розвеселило, що він наказав знайти майстра, який встановить на вежі годинник з козликами. З того часу козлики з’являються на ратушовій вежі щоденно о 12 годині. В Познані багато інших пам’яток історії, а зокрема Імператорський замок, старовинні будиночки на центральній площі та інші.

Познань – це сучасне промислове місто, розташоване на шляху з Парижа до Москви. Місто міжнародних виставок, в яких беруть участь підприємці не тільки з Польщі, але й з-за кордону. Кожен рік тут відбувається понад 90 торгових заходів з різної тематики. На виставах можна отримати відповіді на найбільш актуальні питання про працевлаштування та розвиток кар’єри, а також про підвищення кваліфікації. Студентам буде цікаво проконсультуватися з потенційними працедавцями, які часто майбутнім випускникам пропонують роботу за їх спеціальністю уже на останніх курсах навчання. Варто зазначити, що Познань від Берліна розділяє лише 300 км. Тому у місті відкрито багато філіалів німецьких компаній. Для майбутніх випускників, напевне, не без значення буде і той факт, що в Познані найменший рівень безробіття: 3,3 %.

Познань – це великий університетський центр. Зараз у ньому діють як державні(Університет ім. Адама Міцкевича, Познанський економічний університет, Познанська політехніка, Природничий університет в Познані, Художній університет в Познані), так і приватні університети: (Вища школа логістики, Академія Готельного бізнесу та громадського харчування). Така кількість університетів притягує студентів, які створюють неповторну атмосферу міста. Тож вибравши Познань для навчання, точно не будете шкодувати про свій вибір!

Схожі дописи