Україна, Київ, вул. Краківська, 5
Розклад роботи:
Пн–Пт: 9.30 – 20.30
Записатися
096 455 17 53
  • 096 455 17 53
  • 095 340 40 65
  • 063 267 90 27
Краків-1024x693 (1)

Краківце місто з тисячорічною історією, колишня столиця Польщі, занесена у список Світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Найвідоміші пам’ятки історії – це королівський замок – Вавель, Маріацький костел, Сукєнніце, Вежа міської ратуші. Краків часто називають студентським містом, адже тут навчається більше тисячі студентів з різних міст та країн світу. У Кракові знаходиться один з найстаріших європейських університетів – Ягеллонський університет, заснований в 1364 році, який до цих пір вважається найпрестижнішим університетом в Польщі. Звісно, це не єдиний навчальний заклад у Кракові. Здобувати освіту можна також в Краківському Політехнічному університеті ім. Тадеуша Костюшкі, Сільскогосподарському університеті ім. Хуґона Коллонтая, Педагогічному університеті ім. Комісії національної освіти, Економічному університеті, а також в приватних вишах, до яких належить: Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського, Малопольска Вища школа ім. Юзефа Дітла, Суспільна Академія наук та інші. Завдяки студентам Краків залишається вічно молодим. Студенти беруть активну участь у житті міста, мають своє свято – Ювеналії, яке відбувається в кінці травня. Кожного року в цей час президент Кракова віддає ключі від міста студентам, а ті вже розважаються по повній. Найважливіші події свята відбуваються на площі Ринок, але й на території студмістечка студентів чекає не менш розваг.

Краків дуже мальовниче місто, тому тут багато туристів, яких найчастіше можна зустріти на Площі Ринок. Це серце міста, в якому концентрується все культурне, світське, торгове та суспільне життя Кракова. Тут знаходяться кав’ярні, ресторани, художні галереї, музеї та крамниці. Обов’язково слід відвідати й чарівний куточок Кракова – район Казімєж, який бережно зберігає пам’ять про єврейське минуле, приваблює старими, затишними будиночками, в яких розміщені кав’ярні та ресторанчики з особливою атмосферою. Краків – це також улюблене місце вуличних художників і музикантів. Полюбляють його і голуби, яких краків’яни часто годують традиційною краківською випічкою – обважанеком.

Ми впевнені, Краків як місце навчання – це правильний вибір, про який не пошкодуєте. У краківських вишах отримаєте дійсно якісну освіту!

Схожі дописи