Україна, Київ, вул. Краківська, 5
Розклад роботи:
Пн–Пт: 9.30 – 20.30
Записатися
096 455 17 53
  • 096 455 17 53
  • 095 340 40 65
  • 063 267 90 27
Warszawa

Варшава

Варшава стала столицею Польщі ще наприкінці XV століття, але офіційно цей факт засвідчено лише в 1918 році. Під час війни місто було знищене вщент, тож в післявоєнні роки довелося його повністю відбудовувати. Поляки докладали великих зусиль, щоб придати своїй столиці колишній вигляд. Їх тяжка робота принесла очікувані результати, і сьогодні важко повірити, що будинки в старій частині міста реконструйовані, а не історичні, будівлі. Варшавську «Старувку» в 1980 р. було занесено у список Світової культурної спадщини ЮНЕСКО. У Варшаві багато цікавих місць на будь-який смак та фінансові можливості, починаючи з пам’яток історії, музеїв, театрів, опер, виставок та закінчуючи фешенебельними ресторанами та нічними клубами. В Столиці Польщі багато чарівних вуличок, зелених парків, садів та велосипедних доріжок. Неможливо назвати всі пам’ятки історії Варшави, тож звернемо Вашу увагу тільки на Королівський замок, численні палаці: Віляновський, Острозьких, Президентський, Лазєнковський та Уяздовський, а також чудовий тракт для прогулянок – Краківське передмістя. Поряд зі старовинними закутками столиці зведені сучасні багатоповерхові житлові і офісні будинки, а навіть хмарочоси, як і в інших європейських столицях.

Варшава – це мегаполіс, який активно розвивається. Завдяки вигідним та комфортним умовам, створеним для розвитку бізнесу, саме в столиці зосередилось все ділове життя країни. Місто має найбільший вибір сучасних офісних приміщень. Вони притягують бізнесменів з цілого світу. Згідно з і статистичними даними в Варшаві кожного року реєструється близько 2000 іноземних компаній. Більшість з них – будівельні, торгові або промислові підприємства. Також велику частину ринку займають автомобільний, транспортний та фінансовий сектори. Серед іноземних компаній, які відкрили свої філіали протягом останніх років можна згадати: Goodman з Автралії, Alfaco з Австрії, Ergonз Бельгії, Podravka з Хорватії, Arla Foods з Данії, Lego з Данії, Belvedere з Франції, Carrefour з Франції, Lindner з Німеччини та Coucal з Ірландії.

Варшава вважається й університетським осередком. Сюди приїжджає багато молодих людей, котрі прагнуть здобути якнайкращу освіту, а потім зробити блискучу професійну кар’єру. А вчитися є де, оскільки в Варшаві діє чимало навчальних закладів, які протягом багатьох років доказали, що їхній диплом – справжній козир на ринку праці. До них належать Варшавський університет, Варшавська політехніка, Варшавська Школа економіки, Вища Школа сільського господарства, Варшавський університет Гуманітарних наук ім. Болєслава Пруса, Академія Козмінського, Академія Лазарського та багато інших.

Отже – ласкаво просимо у Варшаву. Навчання в Варшаві – хороша інвестиція в Ваше майбутнє!

Схожі дописи