Україна, Київ, вул. Краківська, 5
Розклад роботи:
Пн–Пт: 9.30 – 20.30
Записатися
096 455 17 53
  • 096 455 17 53
  • 095 340 40 65
  • 063 267 90 27
Wroclaw

Вроцлав

Багатонаціональне місто, камені та літописи якого говорять різними мовами. Вроцлав унікальний завдяки своїй довгій та заплутаній історії. Він був частиною польської, чеської, австрійської та німецької держав. У місті представлені архітектурні стилі різних епох: готичний Собор св. Іоанна, старовинні будинки у центрі міста, які відносяться до епохи Відродження та університет у стилі бароко. Слід зазначити, що з Вроцлавським університетом було зв’язаних аж 11 лауреатів Нобелівської премії у галузі літератури, фізики, хімії та медицини.

Вроцлав – це також важливий культурний та академічний центр. Візиткою міста стали різноманітні музичні фестивалі міжнародного значення. Найбільший з них: Wratislavia Cantans. Вроцлав називають містом зустрічей, містом, яке об’єднує та відкриває багато можливостей у різних сферах життя. Четверте за величиною місто Польщі, розташоване у самому центрі Європи між Прагою, Варшавою та Берліном. Має авіаційне, залізничне та автобусне сполучення з багатьма країнами світу. Весь час активно розвивається, чим приваблює молодь. За статистичними даними у Вроцлаві домінує група людей до 30 років з хорошою освітою, перспективних та цілеспрямованих. Місто пропонує чудові можливості для відкриття свого бізнесу. Саме Вроцлав відомий рекордною кількістю приватних підприємців та маленького бізнесу. Розташування міста неподалік від чеського та німецького кордону сприяє співпраці з європейськими компаніями. Для студентів це шанс взяти участь у міжнародних обмінахуніверситетською молоддю, або знайти роботу чи під заробіток на канікулах.

У Вроцлаві є також багато місць для відпочинку на природі. Недаремне його називають найзеленішим містом у Польщі. Тут знаходиться найбільший в Польщі ботанічний сад та найвідоміший зоопарк.

Схожі дописи